Dobrodošli, Gost - - Registracija

D-Link 57 artikala

Akcija Novi Dostupno
* Cene su maloprodajne s uključenim PDV-om

D-Link DES-1005D

Proizvođač: D-Link

5x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljno.

na upit
za poređenje

part no.DES-1005D
jm

1.534,61 din
U korpi: 0

Proizvođač: D-Link

8x 10/100Mbps ports, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje eksterno.

na upit
za poređenje

part no.DES-1008D
jm

1.815,50 din
U korpi: 0

D-Link DES-1016D

Proizvođač: D-Link

16xt 10/100Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutrašnje.

za poređenje

part no.DES-1016D
jm

5.189,89 din
U korpi: 0

Print server D-Link DP-301P+

Proizvođač: D-Link

žični, Priključci 1x parallel,RJ45, Upravljanje Web GUI, Napajanje AC adapter

za poređenje

part no.DP-301P+
jm

9.366,19 din
U korpi: 0

D-Link DKVM-CB

Proizvođač: D-Link

DKVM-CB je KVM, 1,8m za priključivanje PC-a ili servera na KVM switch.

za poređenje

part no.DKVM-CB
jm

1.343,60 din
U korpi: 0

USB hub D-Link DUB-H4

Proizvođač: D-Link

Priključci 4x USB (A-type),1x USB (B-type), Napajanje AC adapter, 1,8 m USB kabel

za poređenje

part no.DUB-H4
jm

2.371,07 din
U korpi: 0

Media Konverter D-Link DMC-300SC

Proizvođač: D-Link

Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

na upit
za poređenje

part no.DMC-300SC
jm

10.959,55 din
U korpi: 0

USB Mrežni adaper DUB-E100

Proizvođač: D-Link

Dlink NIC DUB-E100 USB mrežni adapter, žični, USB, 10/100Base-T, Vrsta priključaka RJ45, Broj priključaka 1, DUB-E100

na upit
za poređenje

part no.
jm

4.541,96 din
U korpi: 0

D-Link DUB-C2

Proizvođač: D-Link

Konektor PCMCIA Type II, Priključci 2x USB

na upit
za poređenje

part no.DUB-C2
jm

4.790,95 din
U korpi: 0

D-Link DUB-H7

Proizvođač: D-Link

Priključci 7x USB (A-type),1x USB (B-type), Napajanje AC adapter, 1,8 m USB kabel

na upit
za poređenje

part no.DUB-H7
jm

3.689,34 din
U korpi: 0

D-Link DEM-311GT

Proizvođač: D-Link

D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dometa do 550m. Podržava sve switcheve sa SFP slotovima.

na upit
za poređenje

part no.
jm

10.629,98 din
U korpi: 0

D-Link DMC-515SC

Proizvođač: D-Link

Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (singlemode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 15 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

na upit
za poređenje

part no.DMC-515SC
jm

16.859,15 din
U korpi: 0
Izrada web trgovine dimedia.hr